Haradinaj konfirmon artikullin e Gazeta NewBorn: Po ato ishin notat e mia

0

Gjatë një interviste në RTV Dukagjini, kryeministri Haradinaj ka folur për notat e shkollës fillore të cilat Gazeta NewBorn ia publikoj dje.

Haradinaj ka thënë se ishte nxënësi më i mirë në shkollë dhe garonte me dy shokë të tij.

Sponzor

“Ato nota ishin të miat. E kam marr dëftesën kur isha në Irzniq kur shkollës iu ndërrua emri. Isha nxënësi më i mirë në shkollë”, tha Haradinaj.

-Sponzor-