Gëzimja në pushime luksoze me burrin, iu ‘mahnit’ me pamjen

0

Reja dhe djali i këngëtares së mirenjohur, Remzie Osmanit po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik e media rozë.

Ishte dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar ajo që u komentua për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Ata tani kanë nisur muajin e mjaltit e për këtë kanë zgjedhur vendin e bukur të Miamit.

E Gëzimja nuk po mungon me paraqitje plot stil dhe pamje mahnitëse.

-Sponzor-