Enisi s’po don nuse, se nuset e sotit katastrofë, t’kqia e tshtremta, ta kallin shpinë, me i pa n’Facebook t’mira boll, me i pa live tutin!

0

Një video virale po shpërndahet shumë në rrjetet sociale. Aty shihet një voglush derisa bën një deklaratë interesante, e ku flet edhe për nusete sotit.

Ai thotë se nuk dëshiron të martohet pasi që sipas tij nuset e sotit janë katastrofë, të këqija dhe të shtremta, e madje thotë se edhe ta kallin shtëpinë, transmeton Gazeta NewBorn.

Sponzor

Enisi, madje komenton edhe fotografitë e tyre. Ai thotë se ato në Facebook, po janë të mira por kur ti sheh live të tutin/Gazeta NewBorn/

Enisi s'po don nuse se nuset e sotit katastrof tkqia e tshtremta ta kallin shpin,mi pa nfacebook tmira boll mi pa live tutin…

Posted by KosovaLajm.net on Tuesday, November 29, 2016

-Sponzor-