Emina prezanton motrën e madhe: Kush ka motra ka gjithë botën

0

Emina Cunmulaj ditë më parë është bërë nënë për të dytën herë.

Ajo dhe burri i saj vajzës së tyre të dytë kanë vendosur t’ia vënë emrin Mia Soraya Nazarian, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn.

Sponzor

Në foton kur dyshja kishin lajmëruar se fëmija i tyre i dytë ka ardhur në jetë dukeshin shumë të lumtur dhe ajo ua ka ndryshuar komplet humorin familjar por edhe përgjegjësitë janë shtuar.

Krahu i djathtë i saj është motra e madhe të cilën Emina na e ka prezantuar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ku ka treguar se ajo i është gjithmonë krahë i djathtë kur ka nevojë.

Të lumtura pranë njëra-tjetrës duken edhe në foton e fundit të publikuar. /Gazeta NewBorn/

-Sponzor-