Edita Tahiri thotë se pajtoi UÇK-në dhe LDK-në në Rambuje

0

Ish-negociatorja e Kosovës me Serbinë në Bruksel, Edita Tahiri përmes një komenti në rrejtin social Facebook, thotë se e ka pajtuar Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës dhe LDK-në në Rambuje, shkruan Gazeta NewBorn.

Ajo kështu i është përgjigjur një komentuesit, duke shtuar se vetëm të bashkuar kanë arritur të pranojnë Marrëveshjen e Rambujesë.

Sponzor

-Sponzor-