E turpshme! ‘Sulmohet’ kryeministri Ramush Haradinaj, pas deklaratës së fundit për televizionin serb (Foto)

0

Ndaj kryeministri të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka filluar një fushatë fyese dhe nxitëse, pas një deklarate të bërë ai në një televizion serb.

Janë disa nga faqet pro-islame, ato të cilat kanë filluar ‘sulme’ të rënda virtuale ndaj kryeministrit Haradinaj, shkruan Gazeta NewBorn.

Sponzor

Ja fotografia skandaloze, ku Haradinajn këto faqe e shfaqin me mjekër dhe me një kryq në qafë.

Kujtojmë se kryeministri Haradinaj ka qenë komandant i UÇK-së në Zonën Operative të Dukagjinit, ka marr pjesë në luftën e fundit me gjithë familjen dhe ka të rënë dëshmorë dy vëllezër/Gazeta NewBorn/

...

-Sponzor-