E tuprshme! Çifti nuk ndalet, bën seks në mes të pishinës – Pushuesit incizojnë

0

Një çift kanë kryer marrëdhënie seksuale në një pishinë publike, pavarësisht se shumë afër tyre kishte fëmijë të vegjël që po freskoheshin e po notonin në pishinë, shkruan Gazeta Blic.

Ngjarja, sipas publikuesit të videos ka ndodhur në Hersbruk të Gjermanisë.

Sponzor

Video e cila është publikuar në rrjetin social për video, YouTube, deri më tani ka marrë mbi 3 milion klikime dhe me mijëra komente.

Në video shihet një djalosh i cili u afrohet afër për t’ua tërhequr vërejtjen e që më pas çifti ndahen nga njëri-tjetri.

-Sponzor-