E pabesueshme kjo që ndodhi me Learten, rejen e Shyhretës

0

Learta Jakupi është emër i njohur, pasi për një kohë ishte personi më i mediatizuar në vend.

Lidhja me Kushtrimin, djalin e këngëtares Shyhrete Behluli, e aktualizoj jashtë mase bukuroshen prishtinase, që tashmë njihet gjerësisht, transmeton Gazeta NewBorn. Learta së fundi nuk ka qenë shumë e komentuar dhe u duk sikur efekti i saj u zbeh. Por, në fakt fotot e saj të reja në rrjete sociale sërish arrijnë të marrin vëmendje.

Sponzor

Kaq shumë është dobësuar Learta, nuk do ta njihni…

Reja e Shyhretes kujdeset shumë që të duket sa më bukur në dasma e ahengje, madje përherë në duart e qafen e saj ka ari me shumicë.

-Sponzor-