E ndjekin 126 milionë njerëz dhe ndjekë 393 persona! Por a e dini kush është shqiptarja që e ndjek Ronaldo në Instagram

0

Cristiano Ronaldo është një ndër njerëzit më të njohur në botë, për ta vërtetuar këtë gjë mjafton të futesh tek profili i tij në Instagram dhe do shohësh që e ndjekin plot 126 milion persona.

Padyshim suksesi i tij në jetë dhe karrierë ka ardhur në rritje dhe kjo gjë ka bërë që futbollisti i talentuar të kalojë çdo pritshmëri dhe të realizojë çdo ëndërr pa pikën e problemit.

Ylli i Realit të Madridit, është shumë aktiv në rrjetet sociale veçanërisht në Instagram, por edhe pse e ndjekin 126 milion persona, ai ua ka kthyer vetëm 393 vetave.

Sponzor

Por ndër këto 393 persona që ndjek Ronaldo bën pjesë edhe një shqiptare shumë e njohur dhe e gjeni dot për kë bëhet fjalë?

Po, shqiptarja që ndjek fituesi i 5 topave të artë është Rita Ora.

-Sponzor-