E frikshme, vogëlushja luan me kukullën e saj në skajin e ballkonit të banesës

0

Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë e vogël u pa duke luajtur me kukullën e saj në skajin e ballkonit të katit të katërt të një banese.

Dëshmitarët kapën me kamerë momentin e frikshëm, kur vogëlushja rrezikon të bjerë nga ballkoni i cili nuk duket se ka mbrojtëse.

Sponzor

Vajza shihet në ballkon afër një dritare të hapur, duke luajtur përreth dhe duke iu afruar skajit të ballkonit, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni momentin:

 

-Sponzor-