E dhimbshme! Linda Morinës i ndërron jetë nëna e saj, ja reagimi i saj kur e merr lajmin

0

Linda Morina u bë e njohur për videot dhe këngët e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka dhën një lajm të dhimbshëm para pak minutash.

Ndërsa para disa muajsh ajo humbi vëllaun në aksindet, e sot Linda njoftoj se i ka vdekur nënëna, transmeton Magazina.al

Sponzor

“sot ndrroi jet nena ime mevludja zoti ne gjenet e qoft”, ka shkruar Linda.

-Sponzor-