‘E dashura’ i hynë në emision dhe thotë jam shtatzënë, Shpat Kasapi lëshon emisionin

0

Është edhe befasia e rradhës ajo që ka ndodhur në emisionin mjaft interesant “Kojshia Show”.

Shpat Kasapi, është këngëtari i rradhës i cili është suprizuar në këtë emision, nga një kamerë e fshehur, që Shpati e hetoi që në fillim, shkruan Gazeta NewBorn.

Sponzor

Ajo  pretendonte se është shtatzënë dhe pas këtij lajmi ky i fundit ka mbetur i befasuar madje  e lëshon emisionin duke thëne se janë bërë të teperta  ./Gazeta NewBorn/

Video:

https://youtu.be/Q0ZtVo1lOIU?t=4

-Sponzor-