Dua Lipa publikon momentet më të mira në Kosovë

0

Dua LipaKëngëtarja e njohur kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa tash e dy ditë është duke qëndruar në Kosovë së bashku me familjen, miqtë dhe të dashurin e saj, shkruan “Zëri.info”.Mbrëmë ata u argëtuan deri vonë me këngë shqipe e me valle ndërsa sot Dua ka vendosur që të publikoj momente nga kjo ndej.“Para-ndeja e mbrëmshmeë‍ë”, ka shkruar Dua.

Ajo pritet që sonte të këndoj në festivalin “Sunny hill Festival”, i cili do të fillojë sot dhe do të përfundojë të dielën me performancen e Martin Garrix.

-Sponzor-