Dua Lipa ndan një moment të veçantë nga skena: Me lotë në sy…

0
Dua Lipa është mjaft e angazhuar në koncerte të ndryshme anembanë botës.

Ajo tash e sa kohë ka filluar turin e saj të koncerteve ku nga atje ndan momente tejet të veçanta me ndjekësit, shkruan lajmi net, transmeton Gazeta NewBorn.

Së fundmi, Dua postoi një fotografi në Instagram në të cilën shfaqet nga një mbrëmje duke qarë: “Disa netë ti kërcen me lot në sy”, ka shkruar ajo.

Sponzor

Këngëtarja Lipa do jetë në Kosovë me 10,11 dhe 12 gusht në “Sunny Hill Festival”, që do të performojë me emra të njohur.

Nga ana tjetër, ajo herë pas here publikon imazhe me të dashurin, Isaac Carew të cilët po argëtohen mjaft shumë.

-Sponzor-