Drilon Paqarizi vazhdon karrierën në Fc.Prishtina

0

Lojtari Drilon Paçarizi është kthyer në Fc Prishtina Fusta për ta vazhduar karrierën e tij. Pacarizi këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook. Kthimin e tij në këtë klub e ka mirëpritur edhe Fc Prishtina Fusta, shkruan Gazeta NewBorn.

Ja postimi i Pacariziit në fb:

Sponzor

” Rikthehem ne shtepine time

Lash Champions League vetem qe te bashkohem me ata qe me dhan shume ne fillimet e mia, tani e tutje do te jem pjese e Kryeqytetit Fc.Prishtina Futsal, ku deshiroj qe emri im te shkruhet ne historin e sukseseve te klubit tim te zemres.
Dhe si gjithmone ku do qe isha edhe tani falenderoj nje njeri Huar Morina

Falenderim te pa fund per Fc.Feniks per periudhen me te mire te jetes time si sportist, ku jam me fat qe kam pasur rastin te punoj me nje trajner te mrekullueshem.
Gjithashtu falenderoj Fc Feniks qe respektoi vullnetin tim qe ti bashkohem Fc.Prishtina Futsal.

Nje jete nje Prishtine”

-Sponzor-