Chelsea po e monitoron Ramseyn

0

Ramsey ka rënë në radarin e Chelseat.

Chelsea është duke e monitoruar situatën e Aaron Ramsey te Arsenali, raporton “Daily Mirror”, transmeton Gazeta NewBorn

Sponzor

27 vjeçari mesfushor ka edhe një vit të mbetur në kontratë dhe ende nuk ka arritur marrëveshje të re. “Blutë e Londrës” shpresojnë të rrëmbejnë uellsianin nëse dëshiron të largohet nga “Emirates”. /Gazeta NewBorn/

 

-Sponzor-