Çfarë ndodhi gjatë xhirimit të “Oh God”? Era sjell prapaskenat

0

Çfarë ndodhi gjatë xhirimit të “Oh God”? Era sjell prapaskenat
Po shijon sukseset e njëpasnjëshme.

Era Istrefi së fundi ka publikuar këngën “Oh God”, në duet me reperin Konshens, shkruan lajmi.net.

Sponzor

Kënga po pritet mirë dhe ky fakt e ka gëzuar jashtë mase këngëtaren, e cila ka ndarë me ndjekësit pak nga prapaskenat e klipit.

Ajo u kujdes që për fansat të tregojë se si vjen deri tek realizimi i një klipi të tillë siç është “Oh God”.

Era së fundi ka performuar në finalen e Kampionatit Botëror bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam.

-Sponzor-