Botërori sot vazhdon me Kolumbi – Japoni, formacionet e skuadrave

0
Kolumbia dhe Japonia ndeshen sot në duelin e xhiros së parë në Grupin H.

Kolumbia dhe Japonia takohen sot me fillim nga ora 14:00 në duelin e xhiros së parë në Grupin H.

Kolumbi (4-2-3-1): Ospina; Arias, D. Sanchez, Mina, Mojica; C. Sanchez, Aguilar; Cuadrado, J. Rodriguez, Muriel; Falcao.

Sponzor

Japoni (4-2-3-1): Kawashima; Sakai, Makino, Yoshida, Nagatomo; Hasebe, Shibasaki; Haraguchi, Honda, Inui; Osako.

-Sponzor-