Blerona Zeqiri shpërthen në lot në ditën e saj me të veçantë

0

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri, e cila udhëheq emisionin shumë të pëlqyer “1 Kafe prej shpisë”, dje festoi 24 vjetorin e lindjes.

Me këtë rast, Blerona mori urime nga familjarët, miqtë, kolegët dhe fansat e saj. Përveç urimeve, shoqëria e saj ishin përkudjesur ta befasonin atë.

Sponzor

Në ditën e saj të rëndësishme të gjithë ishin mbledhur së bashku për të i’a bërë Blerones ditëlindjen e saj sa më të veçantë. Si duket nga kjo befasi Blerona nuk mundi t’i ndal lotët, teksa filloi t’i përqafonte të ftuarit.

Disa momente nga festa e ditëlindjes në rrjetet sociale i kanë ndarë miqt e saj.

Blerona Zeqiri

Posted by Albania Viral on Saturday, April 20, 2019

Blerona Zeqiri, e cila karrierën e ka nisur në televizionin RTV21 në vitin 2009 dhe tani ka mbushur një dekadë si pjesë e RTV21. /21Media

-Sponzor-