Blerona publikon foto të “nxehta”, kaq bukur po duket në të bardha

0

Blerona Zeqiri është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Falë linjave të saj dhe pozave që merr bukuroshja kosovare gjithnjë zë vend të veçantë në mediat rozë.

Sponzor

Së fundmi ajo shfaqet nga Stambolli, teksa ka pozuar me një fustan të shkurtër ku në pah vë këmbët e mbushura. Ndryshe Blerona po duket tejet atraktive.

-Sponzor-