Blero tregon sekretin për “të nxënë” femra të bukura

0

Mysafir këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte këngëtari Blero.

Blero njihet për hitet e tij të shumta, të cila kanë shumë klikime.

Sponzor

Jeta e tij private ka qenë vazhdimisht në shtypin rozë, duke filluar nga ndarja me aktoren Teuta Krasniqi dhe lidhjen e tij të tanishmë me modelen Afrona Dika.

Blero i ka treguar moderatorit Valon Malokut, sekretin e të pasurit femra të bukura.

Për më shumë ndiqni emisionin:

-Sponzor-