Befason Shkurte Gashi, besojeni ose jo, por kaq para merr ajo bashkish nepër dasma

0

Shkurte Gashi e ftuar në një emision televiziv ka folur për bakshishet që merr në dasma.
Ajo shpesh është parë në video të shumta ku merr bakshishe dhe është kritikuar.

Por në këtë rast, ajo ka zbuluar më shumë detaje dhe prezantuesi ka dhënë një detaj për të.

Sponzor

Shkurte Gashi flet për bakshishet! Madje tregon çka bën me to!

Shkurte Gashi flet për bakshishet! Madje tregon çka bën me to!Emisioni i plotë: https://youtu.be/39RqNI4wF88Për më shumë ndiqeni OnAir TV

Posted by OnAir TV on Wednesday, May 30, 2018

-Sponzor-