Agjencia e udhëtimit “Kujtjmibus” ideale që ta zgjedhni për udhëtim gjate sezonit verorë

0

Shpesh herë ndodh që gjatë kohës së pushimeve ju mos të kaloni ato si duhet, për shkake të shumta siç janë edhe kompanitë që zgjedhni për të udhëtuar me to. Probleme me ulëse, çmime autobusa pa klime e shumë tjera.

Këtë problem mund evitoni ketë vit duke zgjedhur agjencinë turistike “Kujtimibus” që ndodhet në Deçan.

Sponzor

Agjencia “Kujtimibus” ka një kohë të përshtatshme për udhëtim, udhëtimet bëhen çdo herë në mëngjes për në Shqipëri, kurse për në Ulqin në flladin e mbrëmjes.

Mos harroni “Kujtimibus” ka autobusët e klasit të fundit të prodhuar që tani gjendet edhe për udhëtime luksoze në vendet e Evropës, klimatizim dhe pastërti. Shoferet kanë një provoj shumë vjeçare që kjo bënë të ndiheni të sigurt në udhëtimin tuaj.

Jo vetem kaq, agjensia “Kujtimibus” ka një ofertë të mirë për Bajram.

Kush donë me prit Bajramin n ‘Ulqin?

“Kujtimibus” ofron këtë super mundësi 👌👌

“Kujtimibus” 🏊🏻♂🏊🏻♂ Ulqini 2018

Me super shërbime dhe Autobusë me komoditet të lartë 😎

Vetëm 20 euro bileta kthyse, pije freskuese, ëmbëlsira gjatë udhëtimit gratis.

Nisja: Pejë-Ulqin me 15 qershor
Nga Peja -21:00
Nga Deçani -21:30
Nga Gjakova -22:00
… Nxito përfito nga kjo mundësi

Mos e le pa ardh.

Nisja për në Ulqini bëhet në ora: 21:30
Nisja për në Durrës bëhet në ora: 5:30
Nisja për në Shëngjin bëhet në ora: 5:30
Nisja për në Velipojë bëhet në ora: 5:30
Nisja për në Sarandë bëhet në ora: 5:30

Për rezervim na kontaktoni në këta numra:

Office +38338704875
Mob +38349144793
Viber +38345984518

Agjensia “Kujtimibus” ju mirë pret

Mirë se vini!

 

-Sponzor-