Afrona e bën ‘hor’ Bleron

0

Para pak ditësh, Afrona festoi ditëlindjen dhe urimin më të mirë e mori nga i dashuri i saj, këngëtari Blero.

Ai zgjodhi fjalët më të mira për Afronën në ditën e lindjes së saj – madje postimi ishte shumë emocionues.

Sponzor

Pasi kjo ditë kaloi, e dashura e Bleroi lëshoi në rrjete sociale një fotografi shumë qesharake të tij.

Duke përdorur efektet e Snapchat, këngëtari gati nuk njihej.

Imazhin, Afrona e përshkroi me një emoji që qeshte por edhe me një zemër për të dëshmuar dashurinë e saj ndaj tij sido që të jetë ai.

-Sponzor-