Adelina Tahiri kremton një datë të veçantë

0

Këngëtarja Adelina Tahiri kohën e fundit është shndërruar në emër shumë të komentuar në mediet rozë.

Martesa e papritur me milionerin maqedonas, bëri që ajo të “pushtojë” titujt e medieve.

Sponzor

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe nga një festë ditëlindje, por që nuk tregon se kush ishte personi që festonte.

Në bazë të një videoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Adelina fokuson një unazë në tavolinë dhe dorën e një mashkulli, që supozohet të jetë i dashuri i saj.

Sa i përket anës profesionale, këngëtarja ka lënë anash angazhimet në muzikë duke u fokusuar në jetën private.

Video Player

-Sponzor-