A ju kujtohet “Mafia” e ‘Përrallë me Tupan”? – Ja si duket ajo tani

0

Ndryshimi drastik i aktores jashtë rolit të “Mafisë” Shengyl Ismaili, apo siç njihet me rolin e “Mafisë” në “Përrallë me tupan”, me të folurën e saj karakteristike që kishte arriti që brenda një kohe të shkurtë të bëhej e njohur për publikun kosovar.

 

Sponzor

Aktorja në çdo paraqitje që kishte në këtë serial, shfaqej e veshur me dimi, shkruan rtv21.tv.

Edhe pse më nuk është prezente në këtë shou, ajo ende mbahet mend nga shikuesit e “Përallës me tupan”.

Shengyl Ismaili apo siç njihet “Mafia”, është aktive edhe në rrjetet sociale me ç’rast mban edhe një numër të madh të fansave

Aktorja ka korrur shumë sukses edhe me shfaqjet në teatër, dhe serialeve vendore.

 

Më poshtë do të ju sjellim disa imazhe, për të parë ndryshimin drastik të aktores kosovare jashtë rolit të “Mafisë” .

 

Kujtojmë se, Shengyli ose si e njohim ne “Mafia”, është edhe nëna e Lumit aktorit të filmit “Shok”. /21Media

 

-Sponzor-