A jeni bërë gati? Ky është moti për javën që vjen

0

Java që vjen pritet të ketë të reshura të dobëta shiu, e kohë pas kohe do të ketë edhe rreze dielli, transmeton Gazeta NewBorn.

Të reshura shiu me intensitet të dobët do të ketë të të hënën pasdite dhe të enjten, ndërsa ditët tjera do të jenë të ngrohta.

Sponzor

-Sponzor-