A është zëri më i bukur i ‘The Voice’?

0

Një video e një performuesi në The Voice of Romania po bën bujë në rrjetet sociale.

Bogdan Ioan zgjodhi një këngë të Michael Jackson dhe si duket nuk ka gabuar.

Sponzor

Performanca e tij i ka bërë për vete të gjithë ata që e kanë dëgjuar.

Ndiqeni videon për më shumë.

-Sponzor-