A e mbani mend ‘Fizën’ qe luante me Cimën dhe Hasan Kungjin? Ja çka bën ajo sot dhe sa e bukur duket

0

Thuajse të gjithë e njohim aktorën e quajtur Fiza. Ajo kohë më parë kishte bërë një serë humorësh me aktorin e njohur Rasim Thaçin-Cimën dhe Hasan Tahirin- Hasan Kungjin, shkruan Gazeta NewBorn.

Por ku është sot Fiza? Ajo edhe më tej merret me aktrim, por jo si më parë.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Sponzor

Ajo sot duket shumë e bukur dhe seksi.

Gazeta NewBorn, ua sjellë disa fotografi të saj:

-Sponzor-