A e dini se kush i shkoj në shtëpi sonte Isa Mustafës?

0

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar në vizitë tek shtëpia e paraardhësit të tij në Qeverinë e Kosovës, Isa Mustafës.

Këtë vizitë ai po e bën pas kthimit të kryetarit të LDK’së nga Gjermania, ku kishte qëndruar një kohë për shkaqe shëndetësore dhe për shërim më kualitativ.

-Sponzor-