A e dini se ku jetojnë Egzona e Albatriti? Shikoni shtëpinë super luksoze të tyre

0

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit, Albatrit Muqiqi. Lidhja dhe më vonë edhe martesa e tyre bënë bujë të madhe në publik dhe u diskutuan për shumë javë rresht.

Ata më vonë edhe u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Amelia. Por, menjëherë pas lindjes së vajzës, Egzona është prapë shtatzënë, por që nuk dihet gjinia, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Egzona tani, menaxhon një biznes të vetin e që është një dyqan me veshje elegante për femra dhe aty kalon pothuajse shumicën e kohës.

Egzona është shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi e video të ndryshme.
E sot, ajo ka postuar një video nga shtëpia e saj dhe e Albatritit, nga kjo video shohim sa luksoze është shtëpia e tyre./ORAinfo/

-Sponzor-