LAJME

Show Biz

Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po...

Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt. Ajo është e njohur për publikun edhe si një moderatore me shumë vite përvojë pune Anita...

Majk me këngë të bazuar në ngjarje të vërtetë, publikon një...

Majk po vjen me këngë të re. Këngëtari Kastriot Rexha, i njohur për publikun tash si Majk, përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se...

Sport

NA NDJEKNI

369,927FansLike
569SubscribersSubscribe
- Advertisement -

OPINIONE

Refuzimi bizar i shtatores së Anton Çetës

Lulëzim ETEMAJ Këshilli Drejtues i ka dalur në mbrojtje qendrimit të Insitutit Albanologjik të vitit 2010 dhe, sërish, ka refuzuar lejimin e ngritjes së shtatorës...

LIFE STYLE

Puna jashtë orarit ndikon seriozisht në trupin dhe mendjen tuaj

Arsyeja përse jeni të lodhur e të stresuar mund të lidhet me faktin se punoni jashtë orarit. Një studim i ri nga Universiteti i...
- Advertisement -